Пральна машина Beko WUE 6511 XSW
код товару: 12335
Пральна машина Beko WUE 6511 XSW
Особливості
AquaWave
Woolmark
SilentTech
Програми прання
Бавовна
Бавовна Еко
Синтетика
Експрес щоденна\Експрес 14 хв
Мікс
Шерсть / Ручна прання
Делікатні речі
Полоскання + віджим
Ополіскування
Пухові вироби
Спортивні речі (Goretex)
Темні речі/Джинси
Нижня білизна
Сорочки
Гігієнічна програма
Комплектація
Пральна машина Beko WRS 5512 BWW
Інструкція
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 6 кг |
| Споживання електроенергії: | 152 кВт/р |
| Споживання води: | 40 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | С |
| Кіл-ть програм: | 15 |
| Швидкість віджиму: | 1000 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | LED-індикація |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 84х60х40 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 51 кг |
| Країна-виробник товару: | Румунія |



