Пральна машина Edler EWF6011SIN
Пральна машина Edler EWF6011SIN
Особливості
Розбірний бак
Функція пара
Економічне прання
Режим відкладеного прання
Очищення барабана
Особливості барабана Snowflake
Програми прання
Бавовна
Еко 40-60
Спорт
Пухова ковдра
Дитячий одяг
Прання з парою
Мікс
Швидка 15
Швидка 42
20 ℃
Вовна
Полоскання + віджим
Тільки віджим
Очищення барабана
Пуховики
Функції
Функція самодіагностики
Функція швидкого прання
Захист від розгойдування барабана під час віджиму
Комплектація
Пральна машина
Інструкція
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 6 кг |
| З парою: | Так |
| Споживання електроенергії: | 0.78 кВт/г |
| Споживання води: | 48 л |
| Клас прання: | A |
| Клас віджиму: | С |
| Кіл-ть програм: | 16 |
| Швидкість віджиму: | 1000 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | LED-індикація |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х59.5х44 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 55 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |




