Холодильник Bosch KGN39UL316
код товару: 12403
Холодильник Bosch KGN39UL316
Особливості
Система сенсорів FreshSense
Система вентилювання MultiAirflow
Інтегровані вертикальні ручки дверей
Роздільне електронне регулювання температури в холодильній і морозильній камерах
Передні ніжки регулюються за висотою/ролики позаду приладу
Яскраве освітлення холодильної камери
3 полки в холодильній камері переставляються по висоті
Холодильне відділення
Зона свіжості: Немає
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Загартоване скло, 4 шт
Дверні кошики: 4 шт
Контейнер для овочів: 1 шт
Полку для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Кількість секцій в морозильній камері: 3 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | Внутрішня LED індикація |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 87 л |
| Загальний обсяг: | 366 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 279 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 203 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 203x60x66 см |
| Потужність заморожування: | 14 кг/добу |
| Вага (кг): | 67.4 кг |
| Клас енергоспоживання: | А++ (255 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 16 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Туреччина |





