Пральна машина Elenberg FS 5800 W
код товару: 12618
Пральна машина Elenberg FS 5800 W
Особливості
Максимальний час відстрочки запуску 9 годин
Програми
Делікатна
Бавовна
Синтетика
Бавовна еко
Віджимання
Швидке прання
Експрес-прання
Полоскання + віджим
Злив
Попереднє прання
Щоденна
Функції
Відстрочка старту
Очищення барабана
Інші можливості
Додаткове полоскання
Комплектація
Пральна машина
Інструкція
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 5 кг |
| Споживання електроенергії: | 0.79 кВт/год |
| Споживання води: | 45 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | D |
| Кіл-ть програм: | 23 |
| Швидкість віджиму: | 800 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х59.5х47 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 52 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |




