Пральна машина Bosch WAB 24262 UA
Пральна машина Bosch WAB 24262 UA
Особливості
Технологія дбайливого споживання води ActiveWater ™ Plus
Технологія VarioPerfect
Система оптимізованого каскадного змочування білизни AquaSpar
Автоматична оптимізація споживання води та електроенергії в залежності від завантаження
Автоматичне розпізнавання піни у воді та запуск додаткового ополіскування
Контроль дисбалансу
Акустичний сигнал завершення програми
Обсяг барабана: 42 літри
Діаметр отвору завантажувального люка: 30 см
Кут відкривання дверцят 140 °
Рівень шуму в режимі прання: 57 дБ
Рівень шуму в режимі віджимання: 77 дБ
Програми прання
Бавовна (декілька програм)
Синтетика (декілька програм)
Джинси/Темні тканини
Сорочки/Блузи
Спортивний одяг
Змішані тканини
Антиалергійна
Вовна
Функції
Старт/Пауза
Більший обсяг води для ополіскування AquaPlus
EcoPerfect
SpeedPerfect
Вибір кількості обертів віджимання/утримання води після останнього ополіскування
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пральної машини: | Повногабаритна 48-65 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 6 кг |
| Споживання електроенергії: | 0.74 кВт/ч |
| Споживання води: | 48 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | С |
| Кіл-ть програм: | 15 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х55 см |
| Колір: | Білий |
| Країна-виробник товару: | Туреччина (Бренд Німеччина) |




