Пральна машина BOSCH WLG 20240 UA
код товару: 01317
Пральна машина BOSCH WLG 20240 UA
Особливості
Технологія VarioPerfect™
Технологія ActiveWater™
Рівень шуму в режимі прання/віджиму: 58/75 дБ
Контроль піноутворення
Контроль дисбалансу
Програми прання
Делікатні тканини
Темні тканини
Сорочки/Блузи
Спортивний одяг
Змішані тканини
Вовна
Тонкі тканини/Шовк
Дитячий одяг
Супер 30'/15'
Функції
Попереднє прання
Функція дозавантаження білизни
Відстрочка старту прання 1 - 24 год
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 5 кг |
| Споживання електроенергії: | 0.61 кВт/ч |
| Споживання води: | 40 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | D |
| Кіл-ть програм: | 9 |
| Швидкість віджиму: | 1000 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 84.8х59.8х40 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 59 кг |
| Країна-виробник товару: | Росія (Бренд Німеччина) |




