Пральна машина Candy CS3 1052D2-S
код товару: 12280
Пральна машина Candy CS3 1052D2-S
Особливості
EcoMix 20 °
Perfect Rapid 59 хв.
Швидка 44 хв.
Програми прання
Швидке прання
Синтетика
Прання вовни
Бавовна
Комплектація
Пральна машина
Гарантійний талон
Інструкція
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 5 кг |
| Споживання електроенергії: | 0.82 кВт/г |
| Smart-управління: | NFC |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | С |
| Кіл-ть програм: | 16 |
| Швидкість віджиму: | 1000 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х34 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 60.5 кг |
| Країна-виробник товару: | Росія |







