Пральна машина Gorenje WP62S3
код товару: 12339
Пральна машина Gorenje WP62S3
Особливості
Самоочищення SterilTub
Ребра жорсткості StableTec
Плоска дверцята
Тиха прання
Блокування панелі керування
Програми
Основні програми
Бавовна
Вовна
Мікс/Синтетика
Ручне прання
Спеціальні програми
Антиалерген
Швидка 20
Пухові речі
Режими прання:
Нормальний режим
Еко режим
Швидкий режим
функції
нормальний режим
Швидкий режим
Очищення барабана
Комплектація
Пральна машина
Інструкція
Гарантія
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 6 кг |
| Споживання електроенергії: | 0.75 кВт/г |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 16 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | LED |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х43 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 63 кг |
| Країна-виробник товару: | Словенія |


