Цитрус-прес Philips Daily Collection HR2738/00
код товару: 13541
Цитрус-прес Philips Daily Collection HR2738/00
Особливості
Матеріал, з якого виготовлений глечик: поліпропілен
Нековзкі ніжки
Відділення для зберігання шнура
Довжина шнура: 0,8 м
Насадки можна мити в посудомийній машині
Комплектація
Соковижималка
Гарантійний талон
Інструкція
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Для цитрусових |
| Потужність: | 25 Вт |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Об'єм резервуару для соку: | 0.5 л |
| Матеріал корпуса: | Пластик |
| Реверс: | Так |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 0.546 кг |
| Габарити: | 17.5х17.9х17.9 см |
| Країна виробник: | Словенія |




