Пральна машина LG F0J6NS1W
Особливості
Функція прання парою Spa Steam®
Опція "Додати білизна"
Технологія 6 Motion ™ Інверторний мотор з прямим приводом (Inverter Direct Drive™)
Мобільна діагностика SmartDiagnosis™
Опція Tag On (NFC для смартфонів)
Обсяг барабана: 48 л
Діаметр завантажувального люка: 30 см
Кут відкриття дверей 145 °
Автоматичний перезапуск
Режим очікування
Технологія контролю напруги
Рівень шуму прання/віджим: 55/74 дБ
Відстрочка старту (3-19 годин)
Індикатор блокування дверей
Висновок помилок
Сигнал виведення помилок
Програми прання
Бавовна
Бавовна+
Змішані тканини
Повсякденне прання
Об'ємні речі (Пухова ковдра)
Гіпоалергенна прання
Дбайливе прання
Видалення плям
Одяг малюка + Пар
Спортивний одяг
Темні тканини
Моя програма (за замовчуванням Полоскання + Віджим)
Безшумна прання
Коротка програма 30
Функції
Попереднє прання
Без складок
Відстрочка завершення
Блокування від дітей
Звук сигналу увімкнення/вимкнення
Тільки віджим
Очищення барабана
Опції прання
Інтенсивне прання
Стандартна прання
Економія часу
Опції полоскання
Полоскання +
24 місяців офіційної гарантії від виробника + 10 років на двигун
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 6 кг |
| Привід двигуна: | Прямий |
| З парою: | Так |
| Споживання електроенергії: | 0.67 кВт/ч |
| Споживання води: | 40.9 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 14 |
| Швидкість віджиму: | 1000 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х45 см |
| Колір: | Білий |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд Корея) |





