Пральна машина LG FH0B8WD7
код товару: 01343
Особливості
6 MOTION
Мотор Inverter Direct Drive ™
Функція Smart Diagnosis
Діаметр завантажувального люка, см / кут відкриття дверей, 30/180 °
Бульбашкова поверхню барабана
Програми прання
Бавовна
Бавовна макс
Повсякденне
Змішані тканини
Пухова ковдра
Спортивний одяг
Коротка програма 30
Делікатне
Інтенсивно 60
Вовна
Одяг малюка
Турбота про здоров'я
Полоскання + Віджим
Функції
Попереднє прання
Інтенсивне прання
Затримка полоскання (Без слива)
Суперполосканіе
Режим таймера
Без складок
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 6.5 кг |
| Привід двигуна: | Прямий |
| Споживання електроенергії: | 1.1 кВт/ч |
| Споживання води: | 56 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 13 |
| Швидкість віджиму: | 1000 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х44 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 59 кг |
| Країна-виробник товару: | Росія (Бренд Корея) |





