Пральна машина LG FH0J3NDN0
код товару: 01340
Особливості
Тип барабана: Бульбашковий
Технологія 6 Motion ™
Автоматичний перезапуск
Мобільна діагностика SmartDiagnosis ™
Технологія контролю напруги
Індикатор блокування дверей
Програми прання
Бавовна
Бавовна+
тканини
Повсякденне прання
Одяг малюка
Спортивний одяг
Швидко 30
Делікатне прання
Вовна
Полоскання + Віджим
Функції
стандартна прання
Попереднє прання
Інтенсивне прання
Відстрочка завершення
Блокування від дітей
Тільки віджим
Звук сигналу увімкнення/вимкнення
Очищення барабана
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 6 кг |
| Привід двигуна: | Прямий |
| Споживання електроенергії: | 0.68 кВт/ч |
| Споживання води: | 43.63 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 13 |
| Швидкість віджиму: | 1000 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х44 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 60 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд Корея) |






