Пральна машина LG F2J3WS2W
Пральна машина LG F2J3WS2W
Особливості
Тип двигуна: Inverter Direct Drive ™
Технологія 6 рухів барабана 6 Motion ™
Функція прання паром: SpaSteam ™
Мобільна діагностика SmartDiagnosis ™
Технологія контролю напруги
Блокування панелі керування від дітей
Автоматичний перезапуск зі збереженням попередніх налаштувань
Рівень шуму при пранні/віджиманні: 55/74 дБ
Функції
Попереднє прання
Інтенсивне прання
Відкласти завершення
Очищення барабана
Звичайне полоскання
Тільки віджим
Програми прання
Бавовна
Бавовна макс
Змішані тканини
Повсякденне прання
Спортивний одяг
Делікатне прання
Ручне прання/Вовна
Полоскання + Віджим
Швидка 30
Одяг малюка + Пар
Комплектація
Пральна машина
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника + 10 років на двигун
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 6.5 кг |
| Привід двигуна: | Прямий |
| З парою: | Так |
| Споживання електроенергії: | 0.68 кВт/ч |
| Споживання води: | 43.6 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 10 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х44 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 60 кг |
| Країна-виробник товару: | Росія (Бренд Корея) |






