Пральна машина LG F2J6HSR1W
Пральна машина LG F2J6HSR1W
Особливості
Споживання води при пранні: 10780 л на рік
Споживання води при пранні за цикл: 49 л
Сторона відкривання дверей: Права
Матеріал бака: Надміцний ABS-пластик
Матеріал Тена: Спеціальний сплав нікелюмід
Функції прання
Функція пара
Режим відкладеного прання
Дозавантаження білизни
Очищення барабана
Функції
Попереднє прання
Вибір температури прання
Вибір кількості обертів віджимання: 1200/1100/1000/800/400/Без віджиму
Опції полоскання: Звичайне полоскання, Полоскання+ Smart Diagnosis
Tag On
TurboWash
Додаткові програми прання, які завантажуються через додаток LG ThinQ ™: Одяг малюка, Дитячий одяг, Шкільна форма, Джинси, Спортивний одяг, Купальний костюм, Жіноча білизна, Ковдра, Вовна, Шви рукавів та комірців, Сезон дощів, Полоскання + Віджим, Одна річ, Невелике завантаження, Слабозабруднені речі, Плями від соку та їжі, Плями поту, Економія часу, Мінімальний шум, Прання у холодній воді, Мінімізація залишків миючих засобів, Збереження кольору, Зменшення складок
Програми
Бавовна
Бавовна +
Змішані тканини
Повсякденне прання
Пухова ковдра
Гіпоалергенне
Дитячі речі
Спортивний одяг
Делікатне
Темні тканини
Виведення плям
Тихе
Швидка 30'
Моя програма
Захист і контроль
Захист від дітей
Захист від стрибків напруги
Контроль за рівнем піни
Комплектація
Пральна машина
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника + 10 років на двигун
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 7 кг |
| Привід двигуна: | Прямий |
| З парою: | Так |
| Споживання електроенергії: | 0.43 кВт/г |
| Smart-управління: | NFC |
| Споживання води: | 20 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 14 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х45.5 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 60 кг |
| Країна-виробник товару: | Бренд Корея |





