Мікрохвильова піч Samsung MC32K7055CT/BW
код товару: 01710
Особливості
60 рецептів домашнього меню
Режим ферментації (для тесту і йогурту)
Eco mode (режим збереження енергії в режимі stand-by)
Режим "Здорове підсмажування"
Підтримка страви теплим
Функції та спеціальні програми
Захист від дітей (блокування приладу)
Швидкий старт
Видалення запахів
Комплектація
Мікрохвильова піч Samsung MC32K7055CT/BW
Дротяна полку
Піддон для хрусткої скоринки
Етикетка з короткими інструкціями
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | З конвекцією |
| Об'єм: | 32 л |
| Відкриття дверцят: | Відкидне |
| Потужність конвекції: | 2100 Вт |
| Потужність СВЧ: | 900 Вт |
| Потужність гриля: | 1500 Вт |
| Тип гриля: | Кварцовий |
| Кіл-сть рівнів потужності: | 6 |
| Тип управління: | Кнопкове з поворотним перемикачем |
| Діаметр поворотного столу: | 34.5 см |
| Колір: | Чорний |
| Вага: | 20 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 30.9x52.3x48.6 см |
| Країна виробник: | Малайзія |













