Пральна машина LG F4J5TN9W
Пральна машина LG F4J5TN9W
Особливості
Технологія 6 Motion ™
Тип мотора: Inverter Direct Drive ™
Тип барабана: Бульбашковий
Діаметр завантажувального люка: 35 см
Кут відкриття дверей 150°
Мобільна діагностика SmartDiagnosis ™
Опція Tag On (NFC для смартфонів)
Функції
Блокування від дітей
Таймер відстрочки (3-19 год)
Додати білизна
Попередня
Інтенсивна
Полоскання +
Затримка полоскання (Норма + Без слива)
Відкладене прання (Режим таймера)
Без складок
Економія часу
Опції віджиму:
Вибір швидкості віджиму
Без віджиму
Тільки віджим
Злив
Опції полоскання:
Полоскання + Віджим (сектор Моя програма)
Полоскання +
Стандартний цикл
Програми прання
Бавовна
Бавовна +
Повсякденне
Змішані тканини
Тиха
Пухова ковдра
Спортивний одяг
Темні тканини
Швидко 30
Видалення плям
Делікатна
Одяг малюка
Моя програма (Полоскання + Віджим за замовчуванням)
Системи захисту і контролю
Контроль балансу: Є
Контроль за рівнем піни: Є
Захист від дітей: Є
Комплектація
Пральна машина
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника + 10 років на інверторний двигун
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Повногабаритна 48-65 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 8 кг |
| Привід двигуна: | Прямий |
| Споживання електроенергії: | 0.55 кВт/г |
| Smart-управління: | NFC |
| Споживання води: | 48.6 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | А |
| Кіл-ть програм: | 14 |
| Швидкість віджиму: | 1400 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60x56 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 62 кг |
| Країна-виробник товару: | Росія |







