Пральна машина LG F4R7VS1W
Пральна машина LG F4R7VS1W
Особливості
Тип мотора: Inverter Direct Drive ™
Технологія рухів барабана 6 Motion ™
Технологія визначення властивостей тканини AI DD ™
Функція прання парою - Steam ™
Система розпилення води - TurboWash ™
Мобільна діагностика SmartDiagnosis ™
Розумні технології SmartThinQ ™ Wi-Fi
Опція "Додати білизна"
Програми прання
Загальні програми:
Бавовна
Бавовна +
Змішані тканини
Повсякденне прання
Пухова ковдра
Моя програма (за замовчуванням - Полоскання + Віджим)
Спеціальні програми:
Спортивний одяг
Безшумна прання
Делікатне прання
Ручне прання (Шерсть)
Швидка 14
TurboWash 39
Програми прання з функцією пара:
Гіпоалергенне прання
Без складок
Завантаження додаткових програм через додаток SmartThinQ:
Одяг малюка
Дитячий одяг
Одяг для плавання
Дощовики
Одяг для тренування
Джинси
Пухова ковдра
Плями від солодощів
Одинична одяг
Кольорові речі
Тиха прання
Полоскання + Віджим
Габарити
Габарити в упаковці (ВхШхГ): 89х65х63 см
Вага в упаковці: 67 кг
Комплектація
Пральна машина
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника + 10 років на двигун
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Повногабаритна 48-65 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 9 кг |
| Привід двигуна: | Прямий |
| З парою: | Так |
| Споживання електроенергії: | 0.69 кВт/ч |
| WIFI управління: | Так |
| Споживання води: | 40.9 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | А |
| Кіл-ть програм: | 14 |
| Швидкість віджиму: | 1400 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х56 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 64 кг |
| Країна-виробник товару: | Польща |











