Пральна машина LG F2J3NN1W
Пральна машина LG F2J3NN1W
Особливості
Технологія 6 Motion ™
Інверторний мотор з прямим приводом (Inverter Direct Drive ™)
Мобільна діагностика SmartDiagnosis ™
Колір дверцят: Сріблястий, скло
Тип барабана: Бульбашковий
Обсяг барабана: 44 л
Діаметр завантажувального люка: 30 см
Кут відкриття дверей: 180°
Автоматичний перезапуск
Швидкість віджиму, об/хв: 1200/800/400/Без віджиму
Діапазон температури прання: Холодна/20/40/60/95 ?
Функції
Додати білизна
Попереднє прання
Інтенсивна
Відстрочка завершення
Блокування від дітей
Тільки віджим
Програми прання
Бавовна
Бавовна +
Змішані тканини
Повсякденне прання
Одяг малюка
Спортивний одяг
Швидка 30
Делікатне прання
Вовна
Полоскання + Віджим
12 місяців офіційної гарантії від виробника + 10 років на двигун
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 6 кг |
| Привід двигуна: | Прямий |
| Споживання електроенергії: | 0.68 кВт/г |
| Споживання води: | 43.18 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 10 |
| Швидкість віджиму: | 1000 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х44 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 60 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд Корея) |








