Пральна машина LG F4J7VH2W
Особливості
З сушкою (Кількість білизни при сушінні 5 кг)
З парою
Технологія 6 Motion ™
Тип мотора: Inverter Direct Drive ™
Тип барабана: Бульбашковий
Обсяг барабана: 59 л
Діаметр завантажувального люка: 30 см
Кут відкриття дверей: 150 °
Автоматичний перезапуск
Режим очікування
Циркуляція і розпорошення миючого засобу з водою на одяг під час прання
Мобільна діагностика SmartDiagnosis ™
Розумні технології SmartThinQ ™ (WiFI)
Рівень шуму (прання): 57 дБ
Рівень шуму (відтискання): 73 дБ
Програми прання
Бавовна
Бавовна +
Змішані тканини
Повсякденне прання
Об'ємні речі (Пухова ковдра)
Гіпоалергенна прання
Бережна прання
Освіжити паром
Гігієнічна прання
Делікатне прання
Спортивний одяг
Моя програма (за замовчуванням Полоскання + Віджим)
Швидка Прання + Сушка
Прання + Сушка (5 кг)
Швидка 30"
Функції
Стандартна прання
Попереднє прання
Відстрочка завершення
Блокування від дітей
Тільки віджим
Звук сигналу увімкнення/вимкнення
Очищення барабана
Опції сушки:
Звичайна еко сушка
Низька температура сушіння
Сушка під праску
Сушка Eco Hybrid
Опції полоскання:
Стандартний цикл
Полоскання +
Одяг малюка
Дитячий одяг
Шкільна форма
Одяг для плавання
Дощовики
Одяг для тренування
Джинси
Пухова ковдра
Дезодорація
Плями від солодощів
Одиночна одяг
Кольорова білизна
Тиха прання
Полоскання + Віджим
Швидке Прання + Сушка
Сушка 30
Сушка 60
Турбо сушка
Сушка сорочок
12 місяців офіційної гарантії від виробника + 10 років на інверторний двигун
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Повногабаритна 48-65 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 9 кг |
| Привід двигуна: | Прямий |
| Споживання електроенергії: | 1.55 кВт/г |
| Сушка: | Так |
| WIFI управління: | Так |
| Споживання води: | 50.9 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | А |
| Кіл-ть програм: | 15 |
| Швидкість віджиму: | 1400 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60x56 см |
| Колір: | Білий |
| Країна-виробник товару: | Китай |








