Пральна машина Samsung WW80T3040BW/UA
Пральна машина Samsung WW80T3040BW/UA
Особливості
Технологія AquaProtect
Рівень шуму під час прання/віджимання: 54/73 дБ
Програми
Бавовна
Попереднє прання
Швидке прання
Щоденне прання
Вовна
Кольорові речі
Дитячі речі
Бавовна
Синтетика
Ніжні тканини
Інтенсивне прання
Полоскання + віджимання
Злив/ Віджим
Очищення барабана
Функції
Режим відкладеного прання
Очищення барабана
Захист і контроль
Захист від дітей
Комплектація
Пральна машина
Інструкція
Гарантійний талон
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 8 кг |
| Споживання електроенергії: | 0.71 кВт/г |
| Споживання води: | 48 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 14 |
| Швидкість віджиму: | 1400 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х59.5х46.5 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 58 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд Корея) |












