Пральна машина Samsung WW60K42109WD/UA
код товару: 01871
Пральна машина Samsung WW60K42109WD/UA
Особливості
AddWash
Технологія EcoBubble
Керамічний нагрівач
Тип барабана: Diamond Drum
Рівень шуму (прання): 54 дБ
Рівень шуму (відтискання): 73 дБ
функції
Замок від дітей
Відстрочка старту
Функція Smart Check
Супер полоскання +
Попереднє прання
Програми прання
Дитячий одяг
Бавовна
Щоденне прання
Темні речі
Очищення барабана Еко
Швидке прання
Полоскання + Віджим
Віджимання
Синтетика
Вовна
Швидке прання
Полоскання + Віджим
Віджимання
Інтенсивне прання ЕКО
Системи захисту і контролю
Захист від протікання: Є
Контроль балансу: Є
Контроль за рівнем піни: Є
Захист від стрибків напруги: Є
Захист від дітей: Є
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 6 кг |
| Привід двигуна: | Ремінний |
| Споживання електроенергії: | 0.55 кВт/г |
| Споживання води: | 33 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 14 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х45 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 72 кг |
| Країна-виробник товару: | Росія (Бренд Корея) |




