Пральна машина Samsung WW70K42101WDUA
код товару: 01873
Пральна машина Samsung WW70K42101WDUA
Функції
Супер полоскання+
Попереднє прання
Інтенсивна
Економічне прання ECO
Очищення барабана Eco
Програми прання
Дитячі речі
Постільна білизна
Бавовна
Темні речі
Cинтетика
Вовна
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 7 кг |
| Привід двигуна: | Ремінний |
| Споживання електроенергії: | 0.63 кВт/г |
| Споживання води: | 33.63 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 4 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х45 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 55 кг |
| Країна-виробник товару: | Росія (Бренд Корея) |







