Пральна машина Whirlpool FWSL61052W EU
Пральна машина Whirlpool FWSL61052W EU
Особливості
Рівень шуму при пранні/віджиманні: 62/83 Дб
Програми прання
Змішана білизна
Білизна
Бавовна 40
Бавовна 60
Спорт
Ковдри
Джинси
Швидка 30 хв
Colours 15 °
Вовна
Делікатні тканини
Синтетика
Функції
Функція FreshCare +
Інтенсивне полоскання
Легка прасування
Відстрочка старту
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 6 кг |
| Споживання електроенергії: | 0.93 кВт/ч |
| Споживання води: | 38.2 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | С |
| Кіл-ть програм: | 14 |
| Швидкість віджиму: | 1000 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 83.7х59.5х42.5 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 58.7 кг |
| Країна-виробник товару: | Росія (Бренд США) |








