Пральна машина Whirlpool FWSG 61253 W EU
Пральна машина Whirlpool FWSG 61253 W EU
Особливості
6th Sense
Очистка +
FRESHCARE+
ОФункції
Віджимання
Блокування клавіатури
Відбілювання
6th Sense
Очищення+
FRESHCARE+
Інтенсивне полоскання
Відкладений старт
Регулювання температури
Програми прання
Змішана білизна
Білизна
Бавовна 40
Бавовна 60
Спорт
Ковдри
Джинси
Віджимання з відведенням води
Полоскання + віджимання
Швидка 30
Colours 15°
Вовна
Делікатні тканини
Синтетика
Відбілювання
Комплектація
Пральна машина Whirlpool FWSG 61253 W EU
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Колекторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 6 кг |
| З парою: | Так |
| Споживання електроенергії: | 0.69 кВт/г |
| Споживання води: | 38 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 15 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 83.7х59.5х42.5 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 62.5 кг |
| Країна-виробник товару: | Росія (Бренд США) |






