Плойка PHILIPS StyleCare Essential BHB862/00
код товару: 13427
Плойка PHILIPS StyleCare Essential BHB862/00
Особливості
Петля для підвішування
Для створення
Природна хвиля
Об'єму
Спіральних (вертикальних) локонів
Насадки
Для вертикальних локонів
Комплектація
Плойка
Гарантійний талон
Інструкція
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Побутовий |
| Тип керування: | Механічне |
| Кількість температурних режимів: | 1 |
| Мінімальна температура нагрівання: | 200 °C |
| Максимальна температура нагрівання: | 200 °C |
| Швидкість нагрівання: | 60 сек |
| Діаметр щипців: | 16 мм |
| Матеріал покриття: | Кераміка |
| Матеріал корпуса: | Пластик |
| Індикація нагріву: | LED |
| Колір: | Чорний |
| Вага: | 0.36 кг |
| Габарити: | 31х5.8х2.6 см |
| Країна виробник: | Китай |







