Тример PHILIPS Bodygroom series 3000 BG3010/15
Тример PHILIPS Bodygroom series 3000 BG3010/15
Особливості
Безпечні налаштування довжини
Система комфортного ковзання
Комфортне оброблення чутливих ділянок
Ріжучий елемент: Сітка та двосторонній триммер
Можна промивати під водою
Водонепроникність та просте очищення
Тип батареї: Нікель-метал-гідридний аккумулятор
Змащення не потрібне
Максимальна довжина волосся: 3
Час заряджання акумулятора, хв 480
Час автономної роботи, мін 50
Комплектація
Бодігрумер
Гребінець
Зярядний пристрій
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Побутовий |
| Призначення: | Для інтимних зон, для тіла |
| Мінімальна довжина стрижки: | 0 мм |
| Максимальна довжина стрижки: | 3 мм |
| Знімний ніж: | Немає |
| Ширина ножа: | 32 мм |
| Спосіб очищення: | Під водою |
| Живлення: | Акумулятор |
| Колір: | Чорний |
| Вага: | 0.2 кг |
| Габарити: | 22.3х14х6.8 см |
| Країна виробник: | Китай |







