Тостер Magio MG-273BL
код товару: 13361
Тостер Magio MG-273BL
Особливості
Піддон для крихт
Автоматичне центрування хліба
Термоізольований корпус
Нековзкі ніжки
Комплектація
Тостер
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Управління: | Механічне |
| Потужність: | 750 Вт |
| Кіл-сть відділень: | 2 |
| Кіл-сть режимів: | 6 |
| Таймер: | Немає |
| Матеріал корпуса: | Пластик |
| Дисплей: | Немає |
| Колір: | Чорний |
| Вага: | 1 кг |
| Габарити: | 24х18х14 см |
| Країна виробник: | Китай |



