Пилосос Bosch BSN1701RU
код товару: 19038
Пилосос Bosch BSN1701RU
Особливості
Система гігієнічних фільтрації HG Air Clean II
Ергономическим ручка
4 поворотних ролика
Фільтр: Микрофильтр
Насадки
Пол-ковер
Щілинна насадка
Насадка для м'яких меблів
Комплектація
Пилосос
Насадки
Фільтр
Трубка, шланг
Пилозбірник
Гарантійний талон
Інструкція
Гарантія 12 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пилососа: | Класичний |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Мішок |
| Обсяг пилозбірника: | 4 л |
| Труба всмоктування: | Телескопічна |
| Потужність всмоктування: | 300 Вт |
| Потужність: | 1700 Вт |
| Довжина шнура: | 5 м |
| Вага: | 4.8 кг |
| Габарити: | 23.5x25x35.5 см |
| Колір: | Червоний |
| Країна виробник: | Китай |





