Пилосос Midea MUAC600
Особливості
Система шумозаглушення
Ергономічна ручка для зручності використання
Мала вага для легкого маневрування
Регулювання потужності
Індикатор повної завантаженості
Клас енерго ефективності - A
Клас очищення твердої поверхні - A
Клас очищення килимового покриття - D
Клас очищення викиду повітря - A
Комплектація
Пилиос
Насадка підлога-килим
Щілинна насадка
Насадка для м'яких меблів
Інструкція
Гарантія 12 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пилососа: | Класичний |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Мішок |
| Обсяг пилозбірника: | 2.5 л |
| Труба всмоктування: | Телескопічна |
| Потужність: | 700 Вт |
| Довжина шнура: | 7 м |
| Вага: | 5.9 кг |
| Габарити: | 46х25.8х31 см |
| Країна виробник: | Китай |










