Пилосос Samsung Anti-Tangle VC05K41F0VR/UK
код товару: 13959
Пилосос Samsung Anti-Tangle VC05K41F0VR/UK
Особливості
Турбінна технологія Anti Tangle
Автозмотування шнура
Екодвигун
Клас енергоспоживання: A +
Комплектація
Пилосос
Труба
Шланг
Насадка підлога - килим
Щітка для паркету
Інструкція
Гарантійний талон
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України"
| Тип пилососа: | Класичний |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Контейнер, циклон система |
| Обсяг пилозбірника: | 1.3 л |
| Труба всмоктування: | Телескопічна |
| Потужність всмоктування: | 170 Вт |
| Потужність: | 550 Вт |
| Довжина шнура: | 7 м |
| Вага: | 4.6 кг |
| Габарити: | 31.4х26.5х43.6 см |
| Колір: | Синій з чорним |
| Країна виробник: | В'єтнам |



