Тример PHILIPS Multigroom series 1000 MG1100/16
код товару: 13344
Тример PHILIPS Multigroom series 1000 MG1100/16
Особливості
Технологія DualCut
Тип батареї: АА
Можна використовувати у душі
Прогумоване покриття
Максимальна довжина волосся: 5
Насадки
Головка для гоління
Довга насадка-гребінь (5 мм)
Середня насадка-гребінь (3 мм)
Коротка насадка-гребінь (1 мм)
Комплектація
Тример
Щіточка для чищення
Насадки (3 шт)
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Побутовий |
| Призначення: | Для бороди та вусів |
| Мінімальна довжина стрижки: | 1 мм |
| Максимальна довжина стрижки: | 5 мм |
| Знімний ніж: | Немає |
| Спосіб очищення: | Під водою, сухий |
| Живлення: | Батарейки |
| Колір: | Чорний |
| Вага: | 0.13 кг |
| Габарити: | - |
| Країна виробник: | Китай |








