Пилосос Samsung Anti-Tangle VC05K71G0HC/UK
Пилосос Samsung Anti-Tangle VC05K71G0HC/UK
Особливості
Дизайн Motion Sync Design ™
Система енергозбереження Green Savings
Прогумовані колеса
Автоматичне змотування шнура
Перевірка стану фільтра
Захист меблів від пошкоджень
Передмоторний фільтр
Труба типу AL
Насадки
Основна (2-ступінчаста)
Додаткова щітка Parquet Master
Додаткова щітка Power Pet Plus
Додаткова щітка Anti-Tangle Tool
Комплектація
Пилосос
Основна (2-ступінчаста)
Додаткова щітка Parquet Master
Додаткова щітка Power Pet Plus
Додаткова щітка Anti-Tangle Tool
Всмоктуючий шланг
Телескопічна труба
Інструкція
Гарантійний талон
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України"
| Тип пилососа: | Класичний |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Контейнер, циклон система |
| Обсяг пилозбірника: | 1.5 л |
| Труба всмоктування: | Телескопічна |
| Потужність: | 550 Вт |
| Довжина шнура: | 7 м |
| Вага: | 5.2 кг |
| Габарити: | 28.3x25.3x43.2 см |
| Колір: | Графіт |
| Країна виробник: | В'єтнам |


