Пилосос Samsung VC05K51F0VP/UK
код товару: 12293
Пилосос Samsung VC05K51F0VP/UK
Особливості
Клас енергоефективності: А +
Гумові колеса
Автоматичне змотування кабелю
Ширина зони прибирання 28 см
Перевірка стану фільтра
Захист меблів від пошкоджень
Cycloneforce with Anti-Tangle Turbine
Насадки
Підлога/килим
Щілинна насадка
Турбощетка
Насадка 3 в 1
Насадка для паркету
Комплектація
Пилосос
Подовжувальна труба
Шланг
Насадки
Металева труба
Інструкція
Гарантійний талон
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України"
| Тип пилососа: | Класичний |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Контейнер, циклон система |
| Обсяг пилозбірника: | 2 л |
| Труба всмоктування: | Телескопічна |
| Потужність всмоктування: | 170 Вт |
| Потужність: | 550 Вт |
| Довжина шнура: | 7 м |
| Вага: | 5.3 кг |
| Габарити: | 29.4x33.7x45 см |
| Колір: | Бронзовий |
| Країна виробник: | В'єтнам |








