Пилосос Samsung VC15K4169HD/UK
Пилосос Samsung VC15K4169HD/UK
Особливості
Прогумовані колеса
Автоматичне намотування кабелю
Індикатор фільтра
Захист меблів від пошкоджень: є
Передмоторний фільтр: є
Тип пилозбірника: Cyclone Force з турбіною Anti-tangle
Випускний фільтр: HEPA H13
Насадки
Основна (2-ступінчаста)
Щітка для тварин Pet Care Brush
Насадка Mini Pet Care
Насадка 2-в-1 (щілинна, щітка)
Комплектація
Пилосос
Основна (2-ступінчаста) насадка
Щітка для тварин Pet Care Brush
Насадка Mini Pet Care
Насадка 2-в-1 (щілинна, щітка)
Труба
Шланг
Інструкція
Гарантійний талон
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України"
| Тип пилососа: | Класичний |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Контейнер, циклон система |
| Обсяг пилозбірника: | 1.3 л |
| Труба всмоктування: | Телескопічна |
| Потужність всмоктування: | 390 Вт |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Довжина шнура: | 7 м |
| Вага: | 4.6 кг |
| Габарити: | 31.4x26.5x43.6 см |
| Колір: | Бронзовий |
| Країна виробник: | В'єтнам |














