Пилосос Samsung VC05K71F0HB/UK
код товару: 01685
Особливості
Індикатор заповнення пилозбірника
Парковка горизонтальна/вертикальна
Захист меблів від пошкодження
Автозмотування мережевого шнура
Колесо для синхронізації переміщення пилососа
Споживання енергії: 22кВт*год/рік
Комплектація
Пилисос
Основна насадка (2-ступінчаста)
Насадка для паркету
Щілинна (вбудована)
Пилова (вбудована)
Інструкція
Гарантія 36 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пилососа: | Класичний |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Контейнер |
| Обсяг пилозбірника: | 0.9 л |
| Труба всмоктування: | Телескопічна |
| Потужність всмоктування: | 150 Вт |
| Потужність: | 550 Вт |
| Довжина шнура: | 7 м |
| Вага: | 5.2 кг |
| Габарити: | 25.3x28.3x43.2 см |
| Колір: | Чорний з синім |







