Електрочайник Ardesto EKL-1617RD
Електрочайник Ardesto EKL-1617RD
Особливості
Підтримка температури
Дисплей
Відключення під час закипання
Відключення за відсутності води
Подвійні стінки
Відсік для шнура
Повернення на 360 градусів
Комплектація
Електрочайник
Гарантійний талон
Інструкція
Гарантія 12 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Об'єм: | 1.7 л |
| Потужність: | 1800 Вт |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Колір: | Червоний |
| Країна виробник: | Китай |
| Вага: | 1.26 кг |
| Габарити: | 26x16x23 см |












