Пилосос Samsung VC18M3120VU/UK
код товару: 01678
Особливості
Турбинная технологія Anti Tangle - не дає пилу і сміттю забивати фільтр і перешкоджати проходженню повітря, що забезпечує постійну потужність всмоктування
Комплектація
Пилисос
НЕРА фільтр
Телескопічна трубка
Шланг
Ручка шланга
Насадка підлога-килим
Насадка щілинна
Інструкція
Гарантія 36 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пилососа: | Класичний |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Контейнер |
| Обсяг пилозбірника: | |
| Труба всмоктування: | Телескопічна |
| Потужність всмоктування: | 380 Вт |
| Потужність: | 1800 Вт |
| Довжина шнура: | 6 м |
| Вага: | 4.8 кг |
| Габарити: | 23.4х27.2х40.7 см |
| Колір: | Синій |
| Країна виробник: | В'єтнам |

