Пилосос Samsung VCC4352V3R/SBW
код товару: 01677
Особливості
Twin Chamber System
Ефективна прибирання шерсті і волосся за допомогою турбощетки
Комплектація
Поилисос
Насадки
Фільтр
Трубка, шланг
Гарантійний талон
Інструкція
Гарантія 36 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пилососа: | Класичний |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Контейнер, циклон система |
| Обсяг пилозбірника: | 1.3 л |
| Труба всмоктування: | Телескопічна |
| Потужність всмоктування: | 360 Вт |
| Потужність: | 1800 Вт |
| Довжина шнура: | 6 м |
| Вага: | 4.2 кг |
| Габарити: | 23.8х28х39.5 см |
| Колір: | Червоний |
| Країна виробник: | В'єтнам |


