Блендер Edler EDHB-7080
код товару: 13680
Блендер Edler EDHB-7080
Особливості
Імпульсний режим
Турбо режим
Плавне регулювання швидкості
DC двигун з мідною обмоткою
Функція регулювання потужності
Леза з нержавіючої сталі
Основні насадки
Міні-подрібнювач
Віночок для збивання
Насадка подрібнювач
Комплектація
Блендер
Вінчик для збивання
Міні-подрібнювач
Мірна склянка
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Сфера застосування: | Для дому |
| Тип блендера: | Занурюваний |
| Потужність: | 600 Вт |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Матеріал ніжки блендера: | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу: | Метал/Пластик |
| Чаша: | Так |
| Великий подрібнювач: | Немає |
| Ємність міні-подрібнювача: | 600 мл |
| Міні-подрібнювач: | Так |
| Мірний стакан: | Так |
| Ємність мірної склянки/чаші: | 500 мл |
| Чаша для смузі: | Немає |
| Вага: | 1.15 кг |
| Розмір: | 23х20.5х14.5 см |
| Колір: | Синій |
| Країна виробник: | Китай |



