Плойка PHILIPS StyleCare BHB864/00
код товару: 13428
Плойка PHILIPS StyleCare BHB864/00
Особливості
Турмалінове покриття
Блокування кнопок
Автовимкнення через 60 хв
Корпус подовжений на 30%
Фіксатор
Підставка
Шнур на шарнірі
Для створення
Природна хвиля
Спіральних (вертикальних) локонів
Комплектація
Плойка
Гарантійний талон
Інструкція
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Побутовий |
| Тип керування: | Електронне |
| Кількість температурних режимів: | 8 |
| Потужність: | 51 Вт |
| Мінімальна температура нагрівання: | 130 °C |
| Максимальна температура нагрівання: | 200 °C |
| Швидкість нагрівання: | 60 сек |
| Діаметр щипців: | 25 мм |
| Матеріал покриття: | Кераміка |
| Матеріал корпуса: | Пластик |
| Індикація нагріву: | LED |
| Колір: | Чорний |
| Вага: | 0.37 кг |
| Габарити: | 3х3х35 см |
| Країна виробник: | Китай |




