Блендер Gorenje B800 ORAW
код товару: 14014
Блендер Gorenje B800 ORAW
Особливості
Імпульсний режим
Захист двигуна від перегріву
Нековзаючі ніжки
Кришка з можливістю додавання інгредієнтів
4-лопатеве лезо
Плоска панель керування
Комплектація
Блендер
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Сфера застосування: | Для дому |
| Тип блендера: | Стаціонарний |
| Потужність: | 800 Вт |
| Кількість швидкостей: | 3 |
| Матеріал ніжки блендера: | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Чаша: | Так |
| Великий подрібнювач: | Немає |
| Міні-подрібнювач: | Немає |
| Мірний стакан: | Так |
| Ємність мірної склянки/чаші: | 1.5 л |
| Чаша для смузі: | Немає |
| Вага: | 2.4 кг |
| Розмір: | 41.5x21x14 см |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |




