Електрочайник Braun WK 3110 BK
код товару: 13447
Електрочайник Braun WK 3110 BK
Особливості
Світлова індикація роботи
Вимкнення при знятті
Відключення під час закипання
Відключення за відсутності води
Фільтр проти накипу
Обертання на 360°
Теплоізольована ручка
Фільтр: знімний
Комплектація
Електрочайник
Гарантійний талон
Інструкція
Гарантія 24 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Об'єм: | 1.7 л |
| Потужність: | 3000 Вт |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | Китай |
| Вага: | 1.1 кг |
| Габарити: | 28х15.2х23.3 см |



