Електрочайник Braun WK 5100 WHITE
код товару: 13417
Електрочайник Braun WK 5100 WHITE
Особливості
Система швидкого закипання
Індикатор обсягу однієї чашки
М'яка прогумована відкрита ручка
Стійкість навіть за ухилу в 10°
Корпус, що не нагрівається
Вимкнення живлення при електричних неполадках
Автоматичне відключення через 1 хв.
Без БФА (частини, що контактують із водою)
Комплектація
Електрочайник
Гарантійний талон
Інструкція
Гарантія 24 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Об'єм: | 1.7 л |
| Потужність: | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу: | Нержавіюча сталь, пластик |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |
| Вага: | 1.39 кг |
| Габарити: | 25.6x15.2x25.2 см |



