Електрочайник Tefal KI770D30
код товару: 13452
Електрочайник Tefal KI770D30
Особливости
Без відсіку для шнура
Внутрішнє підсвічування
Світлова індикація роботи
Відключення під час закипання
Відключення за відсутності води
Обертання на 360°
Комплектація
Електрочайник
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантія 24 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Об'єм: | 1.7 л |
| Потужність: | 2200 Вт |
| Кришка | Знімна |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу: | Скло |
| Колір: | Скло/сріблястий |
| Країна виробник: | Китай |
| Вага: | 1.31 кг |
| Габарити: | 22.1x19x21.8 см |




