Електрочайник Braun WK 5115 BK
Електрочайник Braun WK 5115 BK
Особливості
Індикація включення
Функції
З підтримкою температури
Встановлення температури нагрівання
100°C
40°C
70°C
80°C
90°C
Захист
Вимкнення при знятті з бази
Від включення без води
Від перегріву
Комплектація
Електрочайник
Гарантійний талон
Інструкція
Гарантія 24 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Об'єм: | 1.7 л |
| Потужність: | 3000 Вт |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу: | Нержавіюча сталь, пластик |
| Колір: | Нержавіюча сталь/Чорний |
| Країна виробник: | Китай |
| Вага: | 1.65 кг |
| Габарити: | 27.3х17.5х25.2 см |










