Пральна машина Samsung WF60F1R0E2WDUA
код товару: 01351
Пральна машина Samsung WF60F1R0E2WDUA
Особливості
технологія EcoBubble
Керамічний нагрівач
Тип барабана: DIAMOND DRUM
Система Volt Control
Захист від утворення накипу
Захист від протікання Aqua Stop
Програми прання
Верхній одяг
Бавовна
Інтенсивне прання Eco
Синтетика
Вовна
Коротка програма 15 '
Функції
Затримка старту
Замок від дітей
Попереднє прання
Інтенсивна
Полоскання +
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 6 кг |
| Споживання електроенергії: | 0.86 кВт/ч |
| Споживання води: | 36 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 6 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х45 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 56 кг |
| Країна-виробник товару: | (Бренд Корея) |





