Електрочайник Magio MG-984
код товару: 13528
Електрочайник Magio MG-984
Особливості
Подвійні стінки
Зі світловим індикатором
Без шкали
Вимкнення при знятті з бази
Захист від перегріву
Комплектація
Електрочайник
Гарантійний талон
Інструкція
Гарантія 12 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Об'єм: | 1.5 л |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу: | Нержавіюча сталь, пластик |
| Колір: | Червоний |
| Країна виробник: | Китай |
| Вага: | 1 кг |
| Габарити: | 26x14x23 см |






