Електрочайник Xiaomi Mi Smart Kettle Pro MJHWSH02YM
Електрочайник Xiaomi Mi Smart Kettle Pro MJHWSH02YM
Особливості
Подвійні стінки
З дисплеєм
З термометром
Бездротове підключення через Bluetooth
Поворот на 360 градусів
Інформаційний дисплей на ручці
Функції
Для підігріву дитячого харчування
З підтримкою температури
З терморегулятором
З керуванням з телефону
Встановлення температури нагрівання
100°C
40°C
50°C
70°C
80°C
90°C
Захист
Від включення без води
Від перепаду напруги
Комплектація
Електрочайник
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантія 12 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Smart-управління: | Так |
| Об'єм: | 1.5 л |
| Потужність: | 1800 Вт |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу: | Нержавіюча сталь, пластик |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |
| Вага: | 1.3 кг |
| Габарити: | 20.8x27.7x20.8 см |









