Електрочайник Mystery MEK-1624
код товару: 13408
Електрочайник Mystery MEK-1624
Особливості
Обертання на 360°
Відключення під час закипання
Відключення за відсутності води
Комплектація
Електрочайник
Заварний чайник
Чотири піали
Гарантійний талон
Інструкція
Гарантія 12 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Об'єм: | 1.2 л |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу: | Кераміка |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |
| Вага: | 3.7 кг |
| Габарити: | 28х38х38 см (в упаковці) |



