Електрочайник Rotex RKT07-G Travel
код товару: 13521
Електрочайник Rotex RKT07-G Travel
Особливості
Вимкнення при знятті
Відключення під час закипання
Відключення за відсутності води
Комплектація
Електричний чайник
2 чашки
2 ложки
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантія 12 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Об'єм: | 0.6 л |
| Потужність: | 650 Вт |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Колір: | Білий із зеленим |
| Країна виробник: | Китай |
| Вага: | 0.78 кг |
| Габарити: | 18x16x17 см |



